Kurumsal

Erdirenler dişli sanayi 1972 yılında Konya’da kurulmuştur. Kuruluş amacı otomotiv sanayi için yedek parça üretmek olan firma zaman içinde otomotiv – tarım makineleri, endüstriyel makineleri, şanzıman ve diferansiyel dişlileri üretiminde uzmanlaşmıştır. Firma kuruluşundan itibaren en iyi kalite ve fiyat ile müşteri memnuniyetine hizmet etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Kurulduğu yıldan bu yana kadar yedek parça piyasasına yurt içi ve yurt dışı ana sanayilerine Organize Sanayi Bölgesinden parça üretmektedir.

Erdirenler; üretim ve kalite kontrol hatlarında günümüz teknolojisinin makineleri ve metotları ile imalat yaparak sektöründe öncü olmayı başarmıştır.

Sıfır hata hedefi ve aynı zamanda optimum maliyetlere ulaşmak için ürünlerimiz ve sistemimiz ile ilgili iyileştirme faaliyetlerini yürütmek ve ürün kalitesini iyileştirmek için personelimizin eğitilmesi, yönetimimizin vazgeçilmezidir.

Deneyimli çalışanları, profesyonel yönetim kadrosuyla her geçen gün daha çağdaş bir yapılanma ve daha modern teknolojinin izini sürmektedir.

Katalog Fiyat Listesi

Ürünlerimiz